מהו סייבר
ומדוע זה כה חשוב?


בשנים האחרונות פרץ נושא הסייבר לחיינו.
האם לסייבר יש משמעות עבורך?
האם אתה מבין מה זה אומר?
איך תדע להתגונן מהתקפות סייבר?

כל אלה ועוד הרבה – בהרצאות המצוינות של אבנר בן אפרים.
נייד: 050-5798132
הרצאות אינטרנט ורשתות חברתיות

החור שברשת – איך להגן על המידע שלך באינטרנט? ההרצאה מסבירה על האיומים ברשתות החברתיות ובאפליקציות הסלולר וכיצד ניתן להגן טוב יותר על המידע שלנו ופרטיותו. בעקבות ההרצאה יוכלו ההורים לתדרך טוב יותר את ילדיהם כיצד להישמר מפני איומים מקוונים וכיצד להגן על פרטיותם ברשתות החברתיות, ויבינו כיצד התנהגות מושכלת שלנו היא גורם המפתח להגנתנו.

איומים מודרניים – מי שומר עלי? בעולם של מחשוב ענן ושל ניהול דואר המבוסס על דואר רשת דוגמת G-mail, היכן בעצם נמצא המידע שלנו? כיצד הטכנולוגיה העדכנית מאיימת על פרטיות האזרח ועל המגזר העסקי? אילו פתרונות קיימים על מנת לצמצם את הפגיעה והנזק. ההרצאה תעקוב אחר הדרך הארוכה שעושה המידע מהמחשב האישי שלנו אל שרתי האחסון של הספקים השונים, ואיזה מידע מצטרף אליו ללא ידיעתנו.

הגנת הפרטיות – האם זה אפשרי? עד כמה נפגעת הפרטיות בעולם התקשוב הנוכחי? כיצד מנצלות זאת החברות הגדולות ומה יכול האזרח הקטן לעשות על מנת להתגונן? ההרצאה מציגה פנים רבות של הפקרת המידע הפרטי ע"י כולנו ומדוע האינטרס של החברות עלול להוביל לפגיעה בפרטיותנו. ההרצאה מסבירה מה משמעות המידע ברשתות החברתיות השונות ומה הסכנה הטמונה בחלק מהאפליקציות החינמיות.